Vaše dotazy

pilates_clinic_daniel_muller_pilates_kancelarMnozí z nás se bojí zeptat na lekcích Pilates či Pilates Institute® ihned instuktora po první absolvované lekci na věci týkající se například osobních zdravotních problémů. Nikomu není zcela příjemné se bavit o věcech zcela otevřeně, pokud nezískáme důvěru v Instruktora Pilates pro skupinové Pilates cvičení či Osobního Trenéra Pilates pro individuální Pilates trénink. Například problém inkontinence na veřejnosti je kadému nepříjemné otevírat i když instruktora Pilates znáte již řadu let. Stydíme se za něco, co někdy nemůžeme přímo ovlivnit.

Z naši zkušenosti chceme tedy reagovat na přímé Vaše dotazy ohledně všeho, co Vás trápí a na co byste potřebovali znát přímou jednoduchou odpověď. Vaše dotazy mohou směřovat k vysvětlení cvičení Pilates, aktivaci hlubokého stabilizačního systému páteře či i do problematiky zdravotních problémů.

Náš tým je připraven Vám podat veškeré informace, které Vám pomohou dosáhnout Vašich cílů.

Dotazy směřujte emailovou korespondencí na daniel@faceczech.cz, vše budeme postupně anonymně uveřeňovat, proto sledujte tuto webovou sekci, dříve než pošlete dotaz. Děkujeme za všechny případné Vaše dotazy, které mohou pomoci i Vašim blízkým, aniž byste o tom veděli.

Vaše tematické okruhy: