Kontakt

Centrum funkčního pohybu Daniel Müller
Nádražní 740/56
150 00 Praha 5 - Smíchov

tel: 257 218 772

centrum@pilatesclinic.cz

Znáte principy Pilates?

Šest základních principů pro každého, kdo cvičí nejen Pilates metodu spolu s dvěmi přidanými principy.

  1. KONCENTRACE
  2. DÝCHÁNÍ
  3. CENTRUM TĚLA
  4. KONTROLA
  5. PRECIZNOST
  6. PLYNULOST
  7. IZOLACE
  8. RUTINA

Individuální trénink Pilates Clinic - Client Program

pilates_clinic_daniel_muller_pilates_cadillac

Individuální trénink Pilates Clinic - Client Program dle metodiky Pilates Institute® je odborně vedené cvičení na speciálních pilates strojích se zaměřením na individuální potřeby a přání klienta.

S osobním trenérem Pilates Institute® dosáhnete Vašich kýžených cílů bezpečným způsobem, efektivně a v co nejkratší možné době. Vždy však na základě vašeho přičinění a chuti s sebou něco pro své tělo udělat.

Neustálé sledování postury a lokomoce, přizpůsobování Vašeho tréninkového Pilates Clinic - Client Programu aktuálním zdravotním omezením, odborný dohled a motivování vedou k tomu, že Vašich cílů dosáhnete mnohem snadněji a rychleji, než jste očekávali. Bolestivosti zad, kloubů a páteře zmizí přibližně do třech měsíců od začátku cvičení pod odborným, individuálním vedením osobního trenéra Pilates Institute®. K tomu všemu Vás bude celý program cvičení pilates institute ještě bavit a po tréninkové jednotce se budete těšit na další tréninkovou jednotku.

Podstatou osobního tréninku Pilates Clinic - Client Program je individuální přístup, který respektuje především Váš aktuální zdravotní stav, časové možnosti a mnohé další Vaše specifické požadavky. Vy nám sdělíte Váš cíl a my Vám nejen poradíme, jak jej dosáhnout, ale také Vám s jeho dosažením pomůžeme.

Individuální cvičení Pilates Clinic - Client Program je nejlepší a nejrychlejší způsob, jak dosáhnout Vašich cílů v držení těla a odstranění bolestivosti zad, páteře a kloubů.

Abychom mohli zaručit kvalitu a profesionalitu našich Pilates osobních trenérů, jsou všichni vyškoleni master trenérem Daniel Muller z naší vzdělávací academy pro Pilates - Academy Pilates Institute®, která ve světě fitness a Pilates působí už řadu let jako partner pro vzdělávání v České a Slovenské republice.

Co všechno náš Individuální trénink Pilates Clinic - Client Program zahrnuje lze nalézt v daném odkaze.