Kontakt

Centrum funkčního pohybu Daniel Müller
Nádražní 740/56
150 00 Praha 5 - Smíchov

tel: 257 218 772

centrum@pilatesclinic.cz

Média & články

media_dieta_titulka_2009_02Pilates cvičení je velice rozšířeno jako systém cvičení, který však vyžaduje důslené pochopení zejména ze strany instuktorů Pilates. Jen oni tak mohou předávat získané informace dál svým klientům. Avšak během několika let praxe se ukázalo, že úroveň instuktorů Pilates je velice odlišná a jejich znalost problematiky zdravotního cvičení Pilates nevalná.

Řada klientů netuší a ani neví, jak má takové cvičení například svalů pánevní dna vypadat. Z každé strany slyší něco jiného a pak s v tom mají vybat. Na základě těcho poznatků jsme se rozhodli přinášet všem informace o Pilates cvičení, které budou vědeckými výzkumy a kapacitami v oborech fyzioterapie potvrzovány a používány v praxi.

media-aerobic-czV různých sekcí nalezente mnoho užitečných informací a rad, které zcela jistě využijete ve své každodenní tréninkové praxi. Přejeme Vám mnoho úspěchů na cestě zdravotního funkčního tréninku.

Sekce článků, které vyšly v časopisech či je autoři napsali pro náš web:

Budete- li chtít naše studio Pilates Clinic Praha prezentovat v médiích či jinak, směřujte vše na emailovou korespondenci daniel@pilatesclinic.cz
Předem děkujeme za všechny možnosti prezentace Studia Pilates Clinic Praha a těšíme se na případnou spolupráci v oblasti zdravotního cvičení a cvičení Pilates.