pilates_clinic_daniel_muller_pilates_foam_roller_03Trénink Pilates Clinic - Home Program

Nemáte čas navštěvovat Individální trénink Pilates Clinic - Client Program a i přesto máte zájem sami doma cvičit Pilates a pracovat na svém těle a zbavovat se bolestivosti zad, páteře a kloubů?

Zkuste využít služby sestavení tréninkového plánu pro doma - Pilates plán pro domací cvičení - Trénink Pilates Clinic - Home Program dle metodiky Pilates Institute® je odborně připraven program cvičení pro domací použití dle individuální potřeby a přání klienta.

Osobní trenér Pilates Institute® Vám připraví program šití přímo na Vás, abyste dosáhli Vašich kýžených cílů bezpečným způsobem, efektivně a v co nejkratší možné době. Vždy však na základě vašeho přičinění a chuti s sebou něco pro své tělo udělat. Avšak kýžené výsledky nebudou dosaženy tak rychle, jakobyste absolvovali program individuálního tréniku Pilates Clinic.

Podstatou Tréninku Pilates Clinic - Home Program je absolvovat Pilates diagnostiku stejnou jako byste začali individuální programu Pilates Clinic. Neboť jen tak můžeme připravit tréninkový plán cvičení pilates pro doma šitý přímo na vaše požadavky.

Základem Tréninku Pilates Clinic - Home Program je individuální přístup, který respektuje především Váše  specifické požadavky. Vy nám sdělíte Váš cíl a my Vám nejen poradíme, jak jej dosáhnout, ale také Vám s jeho dosažením pomůžeme.