Pilates Clinic - reference klienta - Jan Lener


Pilates Clinic - reference klienta - Jan Lener

Reference klienta Jana Lenera, ředitele pro komunikaci a PR společnosti Broker Consulting, a.s., který začal s pilates kvůli celkové bolestivosti zad.

Nedávno jsem poslal jedné milé známé (spolupracujeme v oblasti tvorby článků o financích), která začala mít velmi časté bolesti zad, mail s kontaktem a doporučením na Daniela Müllera. Sám vím, jaké je to trápení a také vidím, jaké výsledky téměř každodenní cvičení už po půl roce nese. Pár dní po té mě napadlo autentickou část mailu poskytnout Danovi jako referenci. Tady je.

"Dále pak zasílám kontakt na mého cvičitele Daniela Müllera 602 374 542. Velmi doporučuji nenechat to "vyhnít" a rychle se zády něco dělat, Dan je na své klienty velmi tvrdý, ale umí dát nejen páteř do "kupy". Může být těžké ho zastihnout, ale je možné mu poslat sms, ať zavolá zpět. :-)

Nemám problém někoho doporučit, ale z něj jsem tak nadšený, že doporučuji vehementně. :-) Cvičí také skupinové lekce (pilates a Aby záda nebolela), například v Balance clubu na Brumlovce. Chodí tam tolik lidí, že dochází občas žíněnky i bosu. Jsou tam desítky různých tréninků, takový zájem ale nemá nikdo. Ani Zora Jandová s Tai chi. :-)

No, je to na Vás."

Honza Lener
ředitel pro komunikaci a PR
Broker Consulting, a.s.

 




Publikováno: 04. 04. 2010